top of page

Оберіть абонемент

 • Перше пробне заняття

  200₴
  *лише для новеньких у відкриті групи **обов’язково зареєструйся через дірект перед першим візитом
  Дійсний упродовж 7 дн.
 • OPEN 4

  890₴
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Популярний

  OPEN 8

  1 450₴
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • OPEN 16

  2 490₴
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • ADDICTED

  3 500₴
  *безлімітний доступ до будь-якої відкритої групи
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Закрита група・1.5 год

  1 990₴
  *тривалість заняття 1.5 години
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Закрита група・2 год

  2 190₴
  *тривалість заняття 2 години
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Команда 2 год

  2 400₴
  *тривалість заняття 2 години
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Команда 1,5 год

  1 990₴
  *тривалість заняття 1,5 години
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Команда Альони Кравець

  2 600₴
  Дійсний упродовж 30 дн.
 • Закрита група・1 год

  1 650₴
  *тривалість заняття 1 година
  Дійсний упродовж 30 дн.

Правила танцювальної студії

 1. Перше пробне заняття — пропозиція діє тільки для новачків. Якщо ти у нас вже бував — цей варіант не для тебе, вибач:( Термін дії: 7 днів з моменту купівлі.

 2. Абонемент ADDICTED дає доступ до будь-якої відкритої групи. Абонемент не можна заморожувати. Можна тільки виживати з нього максимум і танцювати хоч сто годин на місяць. Термін дії 30 днів. 

 3. MEMBER DNA. Закрита група / команда: абонементи для тих, хто вже не перший день танцює, хоче мати швидший результат, брати участь у фестивалях, батлах. На заняттях закритих груп завжди є додаткові активності. З цим абонементом ти можеш ходити в закриту групу до одного педагога, якого вибере твоє серце. Термін дії 30 днів. Увага: з цим абонементом ти не можеш відвідувати відкриті групи. Оплата до 5-го числа кожного місяця. Оплатиш пізніше — пропущені заняття згорять. Пробач, що такі суворі провила, ми просто маємо знати чи розраховувати на тебе. Приєднатись до закритої групи ти можеш разово під час набору. Потім вже буде пізно.  

 4. OPEN. Наш стандартний абонемент на 4, 8, 16 занять у будь-яку відкриту групу. Невикористані заняття згорають:( Абонементи не можна заморожувати. Приєднатися до групи ти можеш будь-коли. Двері наших залів завжди відкриті для тебе.

 5. Якщо купуєш абонемент, пам’ятай, що кошти за нього не повертаються.

 6. З абонементами OPEN 4, 8, 16 ти можеш відвідувати заняття різних педагогів відкритих груп. 

 7. Купуй абонемент OPEN 4, 8, 16 в день першого пробного заняття та отримай цей абонемент зі знижкою 200 грн. Так, тобі не здалося, пробне заняття ми тобі даруємо! Важливо: ця акція діє тільки для нових клієнтів студії.

 8. Як тільки ти купуєш абонемент — ти маєш 7 днів, щоб прийти на перше заняття — активувати. Термін дії ми рахуємо від цього моменту. Візьми це до уваги, абонемент активується автоматично на 7-ий день, ми чекатимемо тебе одразу після оплати:)

 9. Якщо купуєш своїм бесті подарунковий сертифікат, попередь їх, будь ласка, що він має 30 днів на активацію. За цей час їм потрібно з нами зв’язатися.

 10. Заняття, які ти не використовуєш, поки абонемент ще діє — згорають. Сумно, але це класна мотивація не пропускати тренування!

 11. Абонементи не можна заморожувати або подовжувати термін дії. Зовсім не можна. Чесно. Ніякі. 

 12. Якщо абонемент оплачено — ви вже разом на 30 днів і повернути його не можна. Але є класний варіант! Можеш переоформити власний абонемент на іншу людинку. Тільки врахуй, що використані тобою заняття звідти віднімуться. 

 13. Потрапити на заняття ти можеш тільки після того, як тебе відмітить наш адмін. Не забувай про це, будь ласка, це дуже важливий момент.

 14. А якщо забуваєш і не відмічаєшся перед заняттям, треба буде сплатити штраф — 500 грн.

 15. Приходити на заняття за чужим абонементом не можна. Знаємо, іноді дуже хочеться, але не роби так, будь ласка. Інакше тут теж штраф — анулюємо абонемент, з яким ти прийшов/прийшла.  

 16. Якщо ти в закритій групі чи команді, оплачуй свій абонемент до 5-го числа поточного місяця. Інакше пропущені заняття згорять. 

 17. З абонементом в закриту групу та команди ти не можеш відвідувати заняття відкритої групи. Для цього тобі потрібен інший абонемент. 

 18. Якщо заняття були скасовані нами, ти можеш відвідати їх протягом 7 днів після закінчення дії твого абонемента.

 19. Бережи своє здоров’я та обов’язково гарно розминайся перед заняттям. Бо, якщо травмуєшся чи захворієш під час заняття — ми за це не відповідальні. У нас із цим серйозно. 

 20. Ми не несемо відповідальності за твої особисті речі. Тому, будь ласка, забирай телефон і інші цінні штуки з собою в зал. 

 21. Купуєш абонемент — погоджуєшся з цими правилами. 

 22. Акція: купуй будь-який абонемент у свій день народження та отримуй в подарунок від нас знижку на нього 20%. Акція діє 3 дні до твого дня народження та ще 3 дні післі нього. 

 23. Програма лояльності: на кожен 4-й абонемент діє знижка 25%. А якщо купуєш 10 абонементів, то 11-й абонемент тобі йде в подарунок. Ще й можеш вибрати будь-який абонемент, який захочеш. Пропозиція актуальна, якщо ти купуєш останній абонемент не пізніше, ніж через 7 днів після того, як закінчиться попередній. Ця акція діє для абонементів OPEN 8, 16. 

Абонементи на тренування з сучасних танців в DNA у Львові 

Припини читати та почни танцювати з нами!

Обери свій абонемент та приєднуйся до наших занять прямо зараз!

Тут ти можеш вибрати абонемент на нашому сайті танцювальної студії у Львові й отримати доступ до широкого спектра танцювальних класів та занять. Наші абонементи — це ідеальне рішення для тих, хто хоче танцювати регулярно та отримувати максимальну користь від занять. Ми пропонуємо різноманітні програми, включаючи класи для початківців та професіоналів.

bottom of page