top of page

Танці contemporary у Львові

Навчимо тебе відчувати музику і розповідати свою історію через танець

Ти почнеш з базових степів, потім вивчиш хореографії і всюди будеш зіркою

Наш хореограф допоможе тобі виразити свій внутрішній світ у кожному кроці

На тебе чекають зйомки відео та виступи на сцені

Контемпорарі в нас викладають професійні хореографи

Анастасія Хіміч

@anastasiiaakhimich

Досвід викладання, брала участь й займала призові місця на таких фестах як WOD Ukraine, Connect dance fest, udance, WADF Poland та інші. Дає майстер-класи в різних студіях Львова🙌🏼 На заняттях є хореографії, практики, вправи на координацію та техніку.

Девіз: Якість, а не кількість і в задоволення.

Як ми навчаємо наших студентів танцювати contemporary dance у Львові

Заняття з contemporary підходять

Для дітей і підлітків

контемп2.jpg

Танець контемпорарі підходить для дітей і  підлітків, тому що цей стиль відкриває двері до нескінченних танцювальних можливостей. Незалежно від рівня підготовки ми навчимо дітей проявити свою фантазію у прекрасний танець.

Для дівчат і жінок

контемп3.jpg

Contemporary dance — це можливість виразити жіночість, грацію і вишуканість через рух. Стиль контемпорарі — це творчість і нескінченна фантазія, а кожен танець — шедевр. Відчуй себе музою і розкажи свій власний танцювальний роман.

Для хлопців і чоловіків

контемп.jpg

Контемпорарі — це не стать, це вираз. Хлопці і чоловіки можуть створювати власні танцювальні шедеври і розповідати свої історії. Приходь на тренування і доведи, що стиль contemporary відкриває безмежні можливості для кожного.

Тобі сподобається цей стиль, якщо тобі подобається така музика

IronWoodkid
00:00 / 03:22
A Different Kind Of LoveSon Lux
00:00 / 03:39
SignsOri (Feat. Quarry)
00:00 / 02:44

Що кажуть про нас наші студенти

Contemporary — ідеальний стиль, з якого ти можеш почати свій танцювальний шлях в будь-якому віці

Що таке contemporary

Contemporary art — це напрямок танцю, який поєднує в собі різноманітні стилі, техніки та концепції. Його основні риси полягають у відкритості до експериментів, творчій вільності та виразності. 

 

Цей стиль охоплює різноманітні технічні елементи, від плавних та органічних рухів до більш складних та експериментальних технік. Контемпорарі арт надає танцівникам можливість вільно виражати свої емоції, ідеї та концепції через рухи та жести.

 

Стиль поєднує в собі елементи балету, сучасного танцю, джазу, хореографічних театрів та імпровізації, творячи унікальну синтезовану естетику.

 

Танець контемпорарі сприяє творчій свободі, дозволяючи танцівникам виражати себе та досліджувати нові горизонти у світі танцю.

 

Виходь за межі звичайних рухів і танцюй від душі з нами💫

Часті запитання

Для кого підходить стиль contemporary?

Контемпорарі підходить для всіх, хто готовий відкривати свій внутрішній світ і рухатися за покликом серця. Незалежно від твого рівня підготовки, ми будемо творити в синергії✨

Який одяг потрібен на уроки contemporary?

Тобі не потрібні спеціальні костюми. Головне — це зручний одяг, який дозволить тобі вільно рухатися і відчувати своє тіло. Для contemporary головне — внутрішній вираз, а не зовнішній блиск.

Чи є вікові обмеження для contemporary?

Незалежно від віку та досвіду, contemporary в DNA відкриває перед тобою двері до магічного світу танцю. Для дітей, підлітків, і дорослих цей стиль — це безмежні танцювальні можливості.

Що треба, щоб почати танцювати?

Все просто, щоб почати танцювати контемпорарі з нами, тобі  потрібно: 

  • бажання;

  • зручний одяг;

  • записатись на заняття.

Чекаємо тебе у нашій сім’ї💫

bottom of page